RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Safran Görmek

Son Güncelleme: 15.09.2020 08:01

Rüyada Safran Görmek Ne Anlama Gelir?

Yemek pişirmek için kullanılan baharatlardan birisi olan safranın rüyada görülmesi iyiye yorulan bir alamettir. Hayalinizi gerçekleştirmek için uğraşlarınızın karşılığını sonunda alacağınıza işarettir. Yaşamanızda kavgaların ve sıkıntıların azalacağına, dertlerin son bulacağına yorumlanır.

Bazılarına göre rüyada safran görmek, sağlık sorunlarıyla baş etmeye çalışacağınıza alamet eder. Doğru plan ve programlama sayesinde üzerinde uzun zamandır çalıştığınız işte başarıya ulaşacağınıza delalettir. İleride güzel zamanlar geçirmeye ve sevinçli olmaya işarettir. Bunların yanında rüyada safran görmeyi maddeler halinde açıklarsak şöyle bir şey karşımıza çıkabilir.

  • Sıkıntılardan ve dertlerden kurtulmak.
  • Hastalığa yakalanmak.
  • Büyük kazançlar elde etmek.
  • Şansının artacağı bir döneme gelmek.
  • Yaptığı işte başarıyı yakalamak.

Rüyada Safran Çiçeği Görmek

Sizi yararı olmayan boş işleri bırakarak daha işinize yarayacak işlerle uğraşmaya, sağlınızla alakalı bir kötü bir durum varsa bundan kurtulup şifayı bulacağınıza alamet eder.

Safran çiçeği ile ilgili rüya yorumcuları çiçeğin rengine göre yorumlarını değiştirmişlerdir. Buna göre safran çiçeğinin rengi sarı olursa hastalıkla uğraşmaya fakat kırmızı ise hastalık varsa şifa bulmaya işarettir.

Rüyada safran görmek, kişinin hep istediği olması için büyük uğraşlar verdiği şey için sonuca ulaşacağı ve sonunda çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Safran Yemek

Rüyada safran yemek, helal ve hak edilmiş servet edinmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi dindar biriyle evlenecek ve her ikisi de kavga yada sorun olmadan mutlu bir hayat yaşayacaklardır. Bazı rüya tabircileri ise, cinsel dürtülerinizi dizginlemeniz bu zamanlarda dikkatli olmanız konusunda uyarı niteliğinde olduğunu söylemişlerdir.

Diğer bir yaklaşıma göre, rüyada safran yediğini görmek her şeyin beklenildiği gibi yolunda gitmesine ve dertlerden kurtulmaya delalettir.

Rüyada Safran Suyu İçmek

Rüyada safran suyu içtiğini gören kişinin yakın zamanda çekeceği büyük acılar olacağına ve bu durumun uzun bir süre devam edeceğine yorumlanır. Geçmişte yaptığınız yanlışlardan dolayı üzüntü yaşamaya ve büyük pişmanlık duymaya alamet eder.

Rüyada Safran Çayı İçmek

Birisinin rüyasında safran çayını içtiğini görmesi, etrafında ki huzurunu kaçırmaya çalışan sahte arkadaşlara dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Ayrıca aile içerisinde kavgaların ve birbirine karşı yabancılaşmanın olacağını gösterir.

Habersi.com / Rüya Tabirleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir