RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Ruh Görmek

Son Güncelleme: 08.09.2020 22:52

Rüyada ruh görmek ne demek? Beden ölse bile sonsuza kadar yaşadığı varsayılan, insan vücudunda olduğu kabul edilen ve canlılığı sağladığı belirtilen ruhu rüyada görmek ne anlama gelir?

O olmadan bedenin aslında hiç olduğu, maddesel ölümden sonra bile hayatını devam ettiren bir güç olarak tanımlanan ruh, rüyalarımızda en fazla görünen şekilleriyle burada sizlerle olacak. Diğer etmenleri işin içine katmadan açıklamasını ve yorumunu yapmak gerekirse, hem bu dünyada hemde diğer tarafta kısmetinin açık olduğuna, sağlıkla ilgili kaygıları varsa düzeleceğine, mal ve şeref kazanmaya işarettir.

Rüyada ruh görmek, insanın bahtının açık olacağına, iş ve özel hayatında her şeyin yolunda gideceğine, huzurlu günlerin yakında geleceğine, çok sevinmeye ve size gelecek olan güzel haberlere delalet eder. Devlet içerisinde bir göreve gelmeye, aile içinde yaşanacak saadete ve kişinin anne babasına karşı hayırlı olacağına işarettir.

Rüyada ruhun bedenden çıktığını görmek ise, size emanet edilenleri aldığınız kişilere geri vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurtulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.

Rüyada Ruh İle Konuşmak

Rüyada ruhun sizinle konuşması hiç iyi anlamda yorumlanmamıştır. Sizi sevmeyen gizliden kuyunuzu kazmaya çalışan düşmanlara işaret etmektedir. Söylediğiniz sözlerle bunu tetiklemiş olabilirsiniz yada kötü insanlarla arkadaşlık etmişsinizdir. Ne kadar dikkat etseniz de artık bu işin bir parçası olduğunuzdan kurtulmanız oldukça zor olacak.

Kişi kendi ruhunu görürse gizli kalmış şeyleri öğrenecek demektir. Ruh ışıklı ise kişinin günlerinin huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada Ruh Çağırmak

Rüyada ruh çağırdığını gören kimse, kendisine çok güvendiğinden ve bana bir şey olmaz diyerek fevri hareketler ettiğinden başının belaya girmesi şeklinde yorumlanmıştır. Size hiç bir yararı olmadığı halde bazı işlere burnunuzu sokmanıza, bu işin sonunda pişman olsanız bile size fayda etmeyeceğinin alametidir.

Rüyada Ruhun Bedenden Ayrıldığını Görmek

Rüyada ruhun bedenden çıktığını gören kimse çeşitli sorunlarına çare bulacak, umudunu kestiği işlerde sonuca ulaşacak demektir. Küskün olduğunuz birisi ile barışmaya, rahatsızlıklarınız varsa düzelip şifa bulmaya, aile içinde yaşanan tartışmaların ve sorunların son bulmasına işarettir.

Rüyada Ruh Olmak

Kişinin rüyasında ruh olduğunu görmesi, size gelecek olan zararın işareti ve alametidir. Etrafınıza dikkat edin ve sizi zarar verecek kişileri düşünün çünkü bunlardan birisinden tahmin etmeyeceğiniz şekilde zarara uğrayacaksınız. Sizi olur olmaz işlerin içerisine çekecek ve işlerinizi bozacak anlamı çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir