RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Limon Görmek

Son Güncelleme: 03.09.2020 05:21

Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir?

Mala, afiyetle tüketilen rızka yahut bir kimseyi bir işten dolayı kınamaya, Limon ağacı zararsız ama faydası da pek görülmeyen insana yahut zengin ve hayırhah olmakla birlikte görüş ve düşüncelerine fazla itibar edilmemesi gereken kadına delalet eder.

Rüyada limon yemek veya görmek, bazı hayal kırıklıkları uğrayacağınıza yorumlanır. Etrafında onu kıskanan insanlar var demektir. Dikkat etmek gerekir. Rüyada sarı limon, hastalığı işaret eder. Limon çiçeği ise çok iyidir.

Rüyada limon görmek, islerinizde karisiklik olduguna delalet eder. Nablusiye göre; rüyada limon görmek mevsiminde olsun olmasin, renginin san olmasi yüzünden hastaliga isarettir. Eger rengi yesil olursa kedere yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada limon görmek, kinamaya isarettir. Bundan dolayi bir kimseye rüyada bir insan bir limon verse, o insan o kimseyi kinar ve ayiplar. Eger limon sari ve rüya sahibi onu yerse, mala isarettir. Limonun yesili tabirce sarisindan hayirlidir. Sari olan her meyvenin tabiri böyledir.

Limon yemek veya görmek, birtakım hayal kırıklıklarına işarettir. Etrafınızda kıskanç insanlar var.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek kötü tabiatli, geçimsiz, konusmasi soguk, eksi yüzlü bir adamla yorumlanir. Bir baska rivayete göre de: Limon agaci insanlara faydali olan bir adamdir. Bazi tabirciler, limon agaci, zengin hayir yapmakla meshur ve fikirleri düzgün olmayan bir kadindir dediler.

Rüyada Limon Çiçeği Görmek

Rüyada limon çiçeği görmek, bir yakinizin hastalik haberini alarak üzülmesine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir