RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Leke Görmek

Son Güncelleme: 23.09.2020 23:45

Rüyada Leke Görmek Ne Anlama Gelir?

Bazılarının aksine bu rüyayı biz başka şekilde yorumlayacağız çünkü bu işi yapanların yorumu birbirini tutmamakta ve bizde ortala bir tabir yapalım istedik.

Leke, üzerinde bulunduğu şeyden farklı bir rengi bulunan ve o şeye ait olmayan ize denir. Rüyada leke görmek ise, para, sağlık, mutluluk anlamına gelir.

Rüyada leke temizlemek, sizin üzerinize kalan ve bütün belirtilerin sizi işaret ettiği kötü durumlardan kurtulacağınızı gösterir. Vücudundaki lekeyi görmek, bir süre sonra beklemediğiniz bir yerden çok iyi para geleceğinin işaretidir.

İnsanın elbisesinde görülen leke üzüntü ve kedere, yemeği aceleyle yemekten kaynaklanan sindirim hastalıklarına delalet eder. Rüyada leke tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke olduğunu gören kişi dert alır. Rüyada lekeyi silmeye çalışmak, başka insanların sıkıntılarıyla uğraşmaktadır. Vücutta leke olduğunun görülmesi paraya yorumlanır.

Lekeyi çıkarttığınızı görmek, bu dedikodulardan haberiniz olduğuna ve çok üzüldüğünüze ve gereken şekilde davranıp bunları önlemeye delalet eder.

Yüzünüzdeki lekeyi görmek, sıkıntı çektiğiniz konulara çözüm bulacağınız ve yakınınızın yardımıyla sorunlarınızın üstesinden geleceğiniz anlamına gelir. Kıyafetlerinizdeki lekeyi rüyada görmek, sağlığınızla ilgili kötü sorunları kendi kendinize çözeceğinizi ve beslenmenize dikkat etmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada lekeyi zorla temizlemeye çalıştığınızı görmek, borçlarınızı ödemekte zorlansanız bile, bir an önce kazanacağınız çok parayla huzura kavuşacağınızı ima eder. Lekeyi kolayca temizlediğinizi görmek, spor yapmaya başlamanız ve yediğiniz yiyeceklere dikkat etmeniz gerektiğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir