RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Kafa Görmek

Son Güncelleme: 16.09.2020 23:18

İşlerin düzelmesine, zengin olan bir tanıdığınızdan yardım görmeye, bulunduğunuz makamın öncekine göre daha yükseğe çıkmasına işarettir. Peki tüm detaylarıyla rüyada kafa kesmek ne demek? Birisi rüyasında baş görürse bu ne anlama gelir?

Geleceğiniz için endişeleriniz varsa biteceğine, büyük işler yapan insanlarla tanışıp onların yardımı sayesinde sizinde halk tarafından takdir edilen işlere imza atacağınıza, başarılı işler yapıp herkesin gönlüne taht kuracağınıza alamet eder.

Rüyada Kafa Görmek Nedir?

Şimdiki halinden çok güzel günlerin kendisini beklediğine, geleceğinin parlak olduğuna, şimdiye kadar hayal ettiği ne varsa bundan sonra gerçekleşeceğine işarettir. Okuyorsa okulunu başarıyla bitirip, herkesin takdir ettiği bir mevkide makam sahibi olmaya alamet eder.

Ayrıca bazı tabirciler de rüyada baş görmek için baht açıklığı yorumu yapmışlardır. İlerde çok büyük bir adam olacağınıza, ünlü ve ülkelerinde tanınmış önemli insanlarla tanışacağınız ve bu insanların size birçok konuda yardımı dokunacağı anlamına gelir.

Rüyada elinde kafa görmek işlerinizi düzeleceğine yorumlanır. Kafayı önüne eğmiş görmek pişman olacağınız hareketler yapacağınıza işaret eder. Rüyada elinizde kesik bir kafa görmek; bulunduğunuz mevkide yükseleceğinize ve malınızın artacağına delalettir.

Rüyada Kopmuş Kafa Görmek

Rüyada kopmuş halde baş görmek, çektiği sıkıntıların sonunda feraha ermeye, ev yada mülk sahibi olmaya, umutsuzluğa düştüğü yenildiğini düşündüğü anda alacağı zafere, bir türlü olmayan ama hepsi istediği şeylerin olmasına, etrafından kendisine gelecek olan saygınlığa işarettir. Rüyada birinin kafasının koptuğunu görmek ise, kötü niyetli yeni arkadaşlar sayesinde başının belaya girmesine delalet eder.

Rüyada Kafa Kesmek

Rüyada birinin kafasını kestiğini görmek, bulunduğu her ortamda hem davranışları ile hemde konuşmalarıyla herkesi etkileyeceğine, arkasına aldığı bu güçle girdiği her işte başarıyı yakalayacağına işarettir. Rüyada kafa kesmek, her zaman ileriye yönelik attığı adımlarla iş yerinde karlı işlere imza atacağına ve bu sayede makamının yükselmesi anlamına gelir. Beklediği huzurlu hayatı bulacağına, maddi anlamda eline çok para geçeceğine delalet eder.

Rüyada Kafanın Büyümesi

Bekarlar için evlilik manasına gelen rüyada kafasının büyüdüğünü görmek, bir öncekine durumunun daha iyi olacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bekarsa evleneceğine, fakirse de mal mülk sahibi olup zenginleşeceğine delalettir. Kafanın küçüldüğünü görmek ise, malda eksilmeye, borçlanmaya, kariyerinde öncekine göre daha kötü durumda olmaya işarettir. Rüyada kafa küçülmesi, fakirlikle imtihan olmaya, yüzünün gülmemesine, elindeki mallarında azalma olmasına alamet eder.

Rüyada Kafa Atmak

Rüyada birine kafa attığını görmek, sevdikleriniz arasında yada çevrenizde sizin hassas durumunuzu kullanıp sizi başkalarına karşı harekete geçirmeye, onların kalbini kıracak, üzecek hareketlere girmenizi isteyenlere karşı dikkatli olmanıza işarettir. Rüyada kavga ederken kafa atmak ise kazanacağın zaferlerin alametidir.

Rüyada Kafasının Kırıldığını Görmek

Rüyada kafanın yarıldığını yada kırılıp kanadığını görmek, sizi üzecek bir vefat haberinin işaretidir. Sevdiğiniz bir kişinin yada yakınınızın vefat etmesine ve durumda yaşayacağınız ruhsal çöküntüye alamet eder. Hayatınızda bir boşluk olmasına ve kendinizi yıpratmanıza delalet eder.

Rüyada Kafa Parçalanması

Rüyada kafanın parçalandığını görmek, gerek iş hayatında gerekse aile yada sosyal hayatta attığınız yanlış adımlar ile zarar etmeye ve canınızın sıkılmasına işarettir. İşleri düzeltmeye çalışırken hata üstüne hata yapıp daha beter duruma getirmeye alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir