RÜYA TABİRLERİ

Rüyada İstasyon Görmek

Rüyada istasyon görmek, rüyayı gören kişinin aklında olan planları ertelemesi, yapılacak işlerde sorunlar çıkması, uzak bir yere gitme düşüncesi varsa ondan vazgeçilmesi anlamına gelir.

Bazıları ise istasyon görmeyi, insanın hayatındaki mola olarak değerlendirip, hedeflenen yerin değiştirilmesi olarak belirtmişlerdir. Yaşam boyunca karşınıza çıkacak olan seçenekleri de simgelediği söylenir.

Rüyada tren istasyonu görmek, yeni başlangıçlara, mevcut çalışmaların tamamlanmasına ve belirsiz işlerin sonuca bağlanacağına atıfta bulunur. Bir tren istasyonunun rüyaları, dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu, planlarınızı gerçekleştirmek için güç depolamanız gerektiğini, yeniden düzenleme ve yeniden değerlendirme zamanının geldiğini gösterir.

Bir tren istasyonunda treni beklediğinizi görmek, görüp beğendiğiniz yada hisleriniz olan birisinin de size karşılık vereceği anlamına gelir.

Rüyada istasyonu boş görmek, yakında vermeniz gereken bir karara ilişkin kararlılığınızın olmadığını gösterir. Kısaca kararsız olduğunuzu ne yapacağınızı bilmediğinizi gösterir.

Rüyada istasyonda tanıdık biriyle karşılaşmak şansın belirtisidir. Böyle rüyalar, azminizin ve çalışmalarının karşılığını alacağınızı gösterir. Bu arada size gelecek haberlerinde işareti olabilir.

Rüyada tren istasyonunda yaşadığınızı görmek, asla kesin kararları veremediğinizi ve bu nedenle mutsuz olacağınızı gösterebilir.

Rüyada yanmış bir tren istasyonu görmek, kendini ispat edeceğin, kimsenin başaramadığı bir işi yapacağın anlamına gelir. Rüyanızda tren istasyonunda koşan insanları görmek, sizden tavsiye bekleyen insanlar olduğu ve onlara rehberlik edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada metro istasyonunda beklemek, sonucu belirsiz olan bir işte doğru kararları verecek işi bitireceğinize ve büyük paralar kazanmaya işaret eder. Rüyada metro istasyonu görmek ise, hayatınızda ne kadar sorun varsa kendi çabalarınızla bunlardan kurtulmaya, huzuru bulmaya, rahat bir hayat yaşamaya delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir