RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Hud Suresi Okumak, Dinlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hud suresi okumak, dinlemek ne anlama gelir sayfamızda, Kuranın 11. suresi olan ve 123 ayetten oluşan Hud suresinin rüyada görülmesi hakkında yapılan yorumları açıklayacağız.

Rüyada Hud suresi görmek, sizi sevmeyen yada çekemeyen, kıskançlığından içi içini yiyen düşmanlarınızın olacağına şeklinde yorumlanmıştır. Hatta bazı tabircilerde, kişinin hiç bir şey yapmasa bile, yine çekememezlikten dolayı çok düşmanı olacağını söylemişlerdir.

Rüyada Hud suresi okumak, tarla işlerinden çok yüklü miktarda para kazanmaya, kazandığı parayı helal yollarda harcamaya, etrafında güvenilir birisi olarak tanınmaya delalet eder.

Rüyada Hud suresi dinlemek, ne kadar fazla sizi istemeyen insan olsa da size zarar veremeyeceklerine, çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza, zenginleşmeye, mutlu bir hayat yaşayacağınıza işaret eder.

Hud suresini rüyasında tamamen veya kısmen okuyanın veya dinleyenin düşmanı çok olur ise de onlardan zarar görmez, Ibni Şirin ise; ziraat, bağ ve bahçe yüzünden zengin olur, bol ve bereketli mahsul alır demiştir.

Abdülgani Nablusi ise: işlerinde devamlı ve halk arasında makbul ve sevilen bir kişi olur, dinin de sebatkar, ilahî emirlere uyan ve sözüne inanılan bir kişi olur, diye tabir ediyor.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada Hud süresini okuduğunu görmek, güzel ve düzgün itikada, ekin ve ziraatı sebebiyle rızıklanmaya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir