RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Esir Görmek

Son Güncelleme: 13.09.2020 06:34

Rüyada esir düşmek ne anlama gelir? Savaş esnasında yada birisi tarafından güç kullanarak kişinin hürriyetinin başkasının elinde olma haline denen esir rüyada görülürse ne demek?

Bu konuyu bir çok yerden ve yorumcudan araştırma fırsatına sahip oldum ve tamamen birbirine zıt açıklamalar yapıldığını gördüm. Özetlemek gerekirse bir kısmı, halsiz düşmeye, hiç bir şeyi canının istememesi durumuna ve psikolojik halinin çok iyi olmamasına işarettir demişlerdir.

Rüyada esir görmek diğerlerine göre ise, kişide bulunan hastalıkların son bulmasına, hayatın zorluğundan rahatlamaya ve öğrenilmemesi gereken sırları öğrenmeye delalettir demişlerdir.

Rüyada Esir Düşmek

Rüyada esir düştüğünü görmek, bir başkasının kendisinden iyi olma durumunu kıskanmaya, evliyse aile içerisinde sorunlar olacağına, bekarsa yapacağı evlilikte mutsuzluk yaşamasına işarettir. Bazılarına göre de, kişinin elinin kolunun bağlı olacağına, ne yaparsa yapsın istediklerinin olmayacağına, gayretlerinin ve çabalarının boşa çıkacağına alamettir.

Rüyada esir düşmek, bir kısım tabircilere göre ise, aldığını borcunu inkar etmeye, alacaklıların kendisinden borçlarını alamadığı için evine haciz göndermesine, başkasının malında mülkünde gözü olmaya delalet eder.

Rüyada esir alındığını görmek yada alınmak, yenilgi yaşamaya, sevmediği bir işi bırakmaya, yardım istediği kişilerden yardım alamamaya, hayatta mücadelesini tek başına vermeye işarettir.

Rüyada Esir Almak

Rüyada esir alındığını görmek yaptığınız işi bırakıp başka işe yapmaya başlamaya, devlet dairesinde çalışıyorsanız işinizden istifa edeceğinize işarettir. Sizin esir olmanız ise, ortak bir işe gireceğinize delalet eder.

Rüyada Esirler Görmek

Rüyada bir alanda yada bir yerde birden fazla olan kalabalık esir grubu görmek, rütbe almaya, işinde yükselmeye, kendi altında çalışacak çok kişinin olmasına işarettir.

Rüyada Esir Düşmek ve Kurtulmak

Rüyada birilerinin elinde esir olduğunu ve buradan kaçtığını kurtulduğunu gören kimse, canını sıkan sıkıntılarından, üzüntülerinde ve kederlerinden kurtulur. Yokluktan varlığa yükselmeye, sevineceği durumların olmasına ve çektiği acıların son bulmasına delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir