RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Çelme Takılması Görmek

Son Güncelleme: 14.09.2020 09:58

Rüyada Çelme Takılması Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimseyi düşürmek amacıyla dikkatsizliğinden yararlanıp ayağının önüne kendi ayağını koymak amacıyla yapılan ayak uzatmaya denen çelme, rüyada görülürse kıskançlık, mental olarak boşluğa düşmek gibi anlamlar içerir. Rüyada çelme takılmak başlıklar halinde ele almak gerekirse şu şekilde bir sonuç karşımıza çıkacaktır.

1- Kıskançlık,
2- Bir arkadaşa yardımcı olmak,
3- Psikolojik olarak boşluğa düşmek,
4- Nifak sokmak gibi başlıklar olarak düşünebiliriz.

Birini düşürmek için ayağı önüne ayak koymak kıskançlığa delalet eder. Kişiye çelme takılırsa bocalayacağı, kişi kendisi çelme takarsa bir arkadaşına yardım edeceği anlamına gelir.

Rüyada Çelme Takmak

Birisinin rüyasında birine çelme taktığını görmesi, ona karşı olan kıskançlığının alametidir. Birine farkında olmadan zarar vereceğinize işarettir. Bilmeden yaptığınız yada sonucunun bu kadar kötü olmayacağını düşündüğünüz bazı olayların olmasına ve tepki alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Çelme Yemek

Rüyanızda size çelme takıldığını görmek, gerektiğinden fazla olumsuz düşüncelerle hem kendinize hemde karşınızdakilere zarar verdiğinize delalettir. En kısa sürede bundan vazgeçmelisiniz aksi halde etrafınızda sizi seven insanları kaybedeceğinizin işaretidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir