RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Buz Görmek

Son Güncelleme: 11.09.2020 19:02

Rüyada Buz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada buz görülmesi, ilişkilerinizde yaşanacak soğuklukları ifade eden bir rüyadır. Suların donmuş haline verilen isim olan buzun rüyada görülmesi, üstesinden gelmenin çok zor olacağı ama imkansız olmayacağı bir sorun yaşayacağınızın işaretidir.

Kişinin rüyasında buz görmesi, kötü anlama gelen bir işaret olduğu için çoğu zamanda yorumlar bu yönde yapılmıştır. Kadın için buz, erkek arkadaşıyla arasındaki bağların çökmesi demekken, erkek için ise buz, ihanet ve ayrılık anlamlarına gelmektedir. Buzu rüyasında gören evli insanların ise yakında ayrılacakları yorumu yapılmıştır.

Bir kısım rüya yorumcularına göre ise, rüyada buz görmek kişinin alacağı iyi haberle üzerindeki sıkıntılardan kurtulacağı ve iyi bir yaşam süreceği belirtilmiştir.

Rüyada Buz Yediğini Görmek

Rüyada buz yemek, kişinin ailesi ve akrabalarının birbiriyle sorunlar yaşayacağı, aralarına soğukluk ve küslük gireceğine delalet eder. Hiç hoşuna gitmeyecek bu durumlar sayesinde hemen herkesin arasına mesafe koyacağına, bu olayların rüyayı gören kişide psikolojik sıkıntılara yol açacağına yorumlanmıştır.

Rüyada buz görmek, sizin kötülüğünüzü isteyen ama farkında olmadığınız düşmanlara işarettir. Dikkatli olmalı etrafınızdaki insanları iyi analiz etmeli, temkini elden bırakmamalısınız.

Rüyada Buzun Eridiğini Görmek

Buzun erimesi rüyada görülürse, bu iyi haberlerin işareti olarak ifade edilmiştir. Birbirlerine küs olan insanların barışmasına, kavgalı olanların arasındaki bu kavgaya son vermelerine ve güzel gelişmelere delalettir. Bir başka yoruma göre ise, kişinin kendisine yarar sağlamayacak bir iş için çabalayıp durduğu söylenmiştir.

Rüyada Her Yerin Buz Tuttuğunu Görmek

Bu rüya iyi mi kötü mü bakış açınıza göre yorumu değişmektedir. Sonunda gözlerinizin açılıp sizin işlerinizi bozan, bir işe kalkışırken devamlı engel çıkaran kişilere karşı mesafe koyacağınıza onlardan uzaklaşmaya yorumlanır.

Rüyada Buz Kırmak

Rüyayı gören zatın, arasında sorun bulunan kişilerle konuşup onları barıştıracağına yorumlanır. Kendisini de üzen bu küslük ve kavgaların son bulması için herkesle tek tek konuşacağınızın alametidir. Tüm bunlarla uğraşıp debelenirken kendi işlerine bakamayacağı ve bu yüzden aksaklıklar yaşanacağını tabir etmişlerdir.

Buzu parçaladığını veya kırdığını ve bunu çaba harcamadan kolayca yaptığını görmek, hayatınızda yeni bir sayfanın açılacağı olumlu gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Buz Kalıbı Görmek

Rüyada görülen kalıp buz, yakında yeni bir işe başlayacağınıza, kısmetinizin açılmasına ve işlerinizin yoluna girmesine yorumlanır.

Buz İle İlgili Görülen Rüyaların Anlamları

Buz görülmesi işlerin zorlaşacağı anlamı taşır. Bir gölün veya nehrin buz tutması ise hiç bir zaman paniğe kapılmamak gerektiğini anlatır. Rüyada görülen buz küpleri hayatınıza soğuk bir insanın gireceğine delalet eder.

Buzun üzerine düşmek çevrenizle yaşayacağınız sorunları gösterir. Buz ve kar görmek ise, soğuk kalpli bir insan hayatınıza girecek demektir.

Buzla kaplı bir yol görmek, sorunlara karşı dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıcı rüyadır. Rüyada buzun ortasında olmak sevdiklerine karşı daha nazik olmanız gerektiğini söyler. Eriyen buz yeni başlangıçlar olarak yorumlanır.
Kirli buz görmek, hayatınızda olan biriyle ilgili sorunlar yaşayacağınızın alametidir. Temiz buz ise yeni bir işe başlamak olarak tabir edilir.

Buz üzerinde yürümek veya buz pateni ise yurt dışında tatil yapacağınız anlamına gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir