RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Bel Ağrısı Görmek

Son Güncelleme: 14.09.2020 00:02

Rüyada Bel Ağrısı Görmek Ne Anlama Gelir?

İnsan vücudunun bel bölgesinde meydana gelen her türlü ağrının ismi olan bel ağrısı rüyada görülürse sizin için çok güzel anlamlar taşır. İçinden çıkılmaz durumların ve sizi oldukça üzen olayların biteceğini, rahatlayacağınızı alamet eden bir rüyadır.

Hayatın zorlu şartları içerisinde insanların başlarına gelen kötü durumlar vardır ki bunların arasında maddi manevi yada daha bir sürü sebepleri sayabiliriz. İşte rüyada görülen bel ağrısı da bizim içerisinde bulunduğumuz ve bizleri üzen bu durumlardan kurtulacağımızın habercisidir.

Rüyada bel ağrısı görmek, hastalık olsun, maddi imkansızlıklar olsun yada sizi üzen, başınızın ağrımasına sebep olan, aklınızdan hiç çıkmayan sıkıntıların biteceğinin son bulacağının işaretidir. Mala ve aile fertlerine isabet eden hastalık ve sıkıntının geçmesine delalet eder.

Rüyada Bel Ağrısı Çekmek

Rüyada bel ağrısı çektiğini görmek, belirli şeyleri yerine koymak, eskinden daha iyi hale getirmek için zahmete girmeye, çaba harcamaya işaret eder. Hayatında düzenin bozulması ve tekrar bu düzen için harcanan emeğin ve yorgunluğun çok fazla olacağının göstergesidir.

Rüyada bel ağrısı görmek, iş yükünüzün çok olacağına ve bu durumun sizi yoracağına, ayrıca yaşamdaki sorumluluklarınızın haddinden fazla olmasının işaretidir.

Bu rüya ile birlikte belki işinizi değiştirerek yada başka bir iş koluna atılarak bu yorgunluğunuzu ve iş yükünüzü azaltmayı düşünmelisiniz. Hayatın ne kadar zor olduğu bir gerçek ama bu durumdan kurtulmakta en aza indirmekte bizim elimizde. O yüzden ne yapmanız gerektiğini düşünmeli adımlarınızı ona göre atmanızı öneririm.

Rüyaya genel olarak bakıldığı zaman bir süre sonra sorunlarınızın biteceğini anlatmakta ama siz rahatlığa erene kadarda katlanmanız gereken zorlukları size haber vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir