RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Başörtüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 17.09.2020 00:25

Rüyada başörtüsü görmek rüya tabircileri için ne demek? Rüyada başörtü gören bu rüyanın açıklamasını ve yorumunu neye yormalı? Tüm açıklamaları ile burada sizler için derledik.

Bu işi yapan ve tanınmış kişiler böyle rüyaları açıklarken genelde başörtüsünün rengine göre anlamlarını yorumlamışlar. Namuslu kadına, kendisine bakacak zengin kocaya, zamanınızın güzel geçeceğine, mutlu bir evliliğinizin olacağına işarettir.

Kız çocuğuna işaret ettiğini söyleyenler büyük çoğunluktadır ve başörtüsü yeni ve temizse, sizi sevecek sayacak maddi durumu iyi kocaya delalet eder. Fakat başörtüsü eski yada yamalı ise kocanın yoksul olacağına işarettir. Başörtünün uçması kocanızdan ayrılmanıza, geri gelmesi ise eski kocanızla barışmanıza delalet eder.

Rüyada Başörtüsü Görmek

Namusuna çok düşkün ve buna oldukça dikkat eden bir kadına, çok seveceğiniz bir kız çocuğuna işarettir. Ayrıca kadın için evlenmeye delalet eder. Rüyada yeşil başörtüsü görmek, ömrünüzün sonuna kadar eşinizle mutlu bir evlilik sürdüreceğinize işaret eder.

Rüyada mavi başörtüsü görmek ise, huzur içerisinde bir yaşam sürmeye, aile bağlarınızın çok güçlü olup sevgi saygı içerisinde geçeceğine delalet eder. Kırmızı, siyah ve beyaz başörtüsü ise, aniden yapacağınız bir evliliğe işarettir. Mor başörtüsü, herkes tarafından tanınan biriyle önemli bir evlilik yapacağınıza alamet eder. Gri, bej ve rengi güzel olmayanlar ise evliliğin mutluluk getirmeyeceğini bildirir. Yazmanın geniş yada büyük olması, evlenilen kocanın maddi anlamda zengin olmasına, küçük ve dar olması ise eşiyle beraber sıkıntı içerisinde yaşamaya delalet eder.

Rüyasında kişi başına taktığı başörtüsünü çıkarırsa mevcut işinden ayrılacağına yorumlanır. Başörtüsünün herkesin içinde açılması hata işlemeye, Başörtüsünün uçması eşten ayrılmaya, onun geri gelmesi ayrıldığı kocanın ona geri dönmesine delalet eder.

Rüyanızda başörtü görmek, halinizden memnun ve kanaatkar bir kimse olduğunuza işarettir. Başınıza başörtüsü örttüğünüzü görmek, etrafınızdaki kimselerle daima iyi geçindiğinizi ve onların da size karşı saygılı olduklarını gösterir. Başörtüsü diktiğinizi görmek ise, yeni dostluklar kuracağınıza ve bundan büyük faydalar elde edeceğinize delalet eder.

Başörtüsünü bir cemaat içinde açtığını gören kadın, utanma ve hayasını gidereceği bir musibete müptela olur. Bir kadın, başörtüsünün başından gittiğini görse, kocasından ayrılır. Başörtüsünün yine başına geldiğini görse, kocası yine ona döner.

Rüyada Başörtü Almak

Rüyada başörtüsü satın almak, sizin için çok hayırlı olacak bir yaşam süreceğinize, hep hayalini kurduğunuz insan ile evlenmeye, yapmak istediklerinizin olmasına, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaya delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir