GÜNCEL HABERLER

Rus savaş uçağının düşme anı ortaya çıktı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak habersi.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Habersi gazete veya bir ajans değildir!

Rusya’nın Krasnodar Bölgesi’ndeki Yeysk kentinde Rusya Hava Kuvvetleri’ne ait Su-34 tipi savaş uçağı 9 katlı bir binanın üzerine düşmüştü. Rusya Acil Durumlar Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, kazada ilk belirlemelere göre 2 kişinin hayatını kaybettiği, 3’ü çocuk toplam 19 kişinin de yaralandığı aktarıldı. Yaralılardan 4’ünün durumunun ağır olduğu belirtildi.
Açıklamada, “Kent ve bölgenin acil servis birimleri olay yerinde çalışıyor. Kurtarma ekipleri, doktorlar ve diğer birimleri de olay yerinde bulunuyor. Binadan tahliye edilenler geçici olarak pansiyonlara yerleştirilecek” ifadeleri kullanılarak, “Binada yaklaşık olarak 600 kişi yaşıyor. Kişilerin olay anında nerede bulunduğuna dair araştırmalar yapılıyor” denildi.
Kazada binanın 5 katında yangın çıktığı ve üst katlarda ise çökme meydana geldiği belirtilerek, yaklaşık 45 dairenin hasar gördüğü aktarıldı.
Kazayla ilgili soruşturma başlatan Rusya ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12395955/rus-savas-ucaginin-dusme-ani-ortaya-cikti

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12395955/rus-savas-ucaginin-dusme-ani-ortaya-cikti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir