OTO HABER

Hyundai 2021 i30 N Line’ın İlk Resimlerini Yayınlandı

Hyundai 2021 İ30 N Line’ın ilk resimlerini paylaşıldı. Resimler yeni modelin sportif tasarımını ortaya koymuş durumda. Yeni i30’un N Line modeli, oldukça keskin çizgilere sahip olan bir tasarım ile karşımıza çıkacak.

Güney Koreli otomobil üreticisi Hyundai, Avrupa’da satışa sunduğu modellerini yenileme işlemine çok hızlı bir şekilde devam ediyor. İ10 ve i20 modellerindeki yapılan yenilenmelerden sonra sıradaki yenileme i30 modeline geldi. Huawei önümüzdeki ay düzenlenecek olan 2020 Cenevre otomobil fuarında yeni i30 modelini N Line versiyonu ile sergileyecek.

Hyundai i30 N line’dan gelen ilk görseller aracın oldukça sportif bir görünüme sahip olduğunu bizlere gösterdi. Yayınlanan görseller sportif görünümün yanında araçta daha büyük hava girişlerine sahip olan yenilenmiş bir ön tampon gözlerden kaçmıyor. Araçtaki LED gündüz farları ise tamponla entegre edilmek yerine bu sefer çok daha keskin görünüme sahip olan farlar ile entegre edilmiş durumda. Ayrıca Hyundai araçtaki sportif görünümü desteklemek amaçlı ızgarayı daha farklı bir örgü sistemiyle yenilemiş durumda.

İ30 N Line’ın arka tarafının görüntülerinin paylaşılmaması ile beraber aracın yeniden tasarlanmış stoplara ve farklı bir tampona sahip olacağı bilinmekte. Tasarımda göze çarpacak olan yeniliklerden biride 16 ile 18 inç arası değişen alaşımlı jantları olacak. Aracın iç kısımında bilgi-eğlence sistemi için 10.25 inç büyüklüğünde bir dokunmatik ekran bulunacak ve bunun yanında araçta tamamen dijital bir gösterge paneli yer alacak.

Hyundai i30 N Line gelecek zamanda yenilenmeye devam ederek çift kavramlı otomatik şanzıman alacak. Hyundai aynı zamanda 2021 VW Gof R’nin izinden gidip i30’da dört tekerlekli çekiş sistemlerini de düşünüyor fakat bu konu hakkında henüz Güney Koreli markadan bir ses çıkmış değil.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir