ÖZEL ÖNERİ

Elektronik Sigara Ne İşe Yarar?

Elektronik sigara, çağımızın en popüler nikotin içeren ürünlerinin başında gelmektedir. Sigaraya bir alternatif olarak piyasaya sürülen e sigara, kaliteli markalar tercih edildiğinde sigarayı bıraktırma etkisine de sahiptir. E – sigaranın bu denli popüler olmasının sebeplerinin başında da seçenek sayısının fazla olması gelir. Farklı aromalara da sahip olan bu ürünlerin elektronik nargileversiyonları da mevcuttur.

E – sigarayı tercih eden kişilerin bu ürünün kullanımı ve çeşitleri hakkında da bilgi sahibi olması gerekir. İşte, e – sigaranın bilinmesi gereken başlıca özellikleri ve kullanım şekilleri:

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara likit bir maddenin yardımı ile nikotin ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Günümüz dünyasında bu cihazın sık kullanıldığına tanık olunmaktadır. Belli bir çalışma sistemine sahip olan bu sigara modeli, farklı çeşitleri de bünyesinde barındırır. Dünyada ve Türkiye’de de belli bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu cihaz hakkında bir takım detayların bilinmesi de önemlidir.

E – Sigaranın Özellikleri Nelerdir?

E – sigara, son yılların en merak edilen ve tartışılan nikotin içeren ürünlerinin başında gelir. Normal tütün ürünlerinden farklı olan bu modelin, teknolojik bir çalışma şekli bulunmaktadır. Günümüzde bu alanda hizmet sunan pek çok marka da bulunmaktadır. İşte, e – sigara hakkında ön plana çıkan ve kullanıcıların da mutlaka bilmesi gereken başlıca özellikler:

1-      Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

E – sigara, pil ya da şarj ile çalışan bir cihaz ile birlikte kullanılır. Bu cihazın özel bölmesine yerleştirilen likit bir madde içerisinde de insan vücudunun ihtiyaç duyduğu nikotin yer alır. Bu likit maddenin ısı ile birlikte buharlaşması sonucunda çıkan buharın içe çekilmesi mümkündür. Bu da normal tütünden alınan nikotin ihtiyacının giderilmesine olanak sağlamaktadır.

2-      E – Sigara Çeşitleri ve Markaları Nelerdir?

Voopoo elektronik sigara gibi SMOK, Geekvape, Vaporesso ve Juul gibi bilinen markalar da bu alanda hizmet vermektedir. Dünya çapında ün yapan bu markaların her biri Türkiye piyasasında smok.net de satışa sunulmaktadır. Ayrıca tüm bu markaların çeşitli aromaları içeren likit kitleri de bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir