RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zatürre Görmek

Son Güncelleme: 08.09.2020 20:45

Rüyada Zatürre Görmek Ne Anlama Gelir?

Kısaca söylemek gerekirse, akciğerde meydana gelen iltihaplanmanın adı olan zatürre, rüyada görülürse, vakit çok geç olmadan kendinize zaman ayırmanıza ve hamlelerinizi rahat kafayla düşünerek yapmanıza delalettir.

Rüyada zatürre görmek, işinizde ilerlemek istiyorsanız yatırım için alacağınız kararları bu kafayla değil dinledikten sonra almanıza yorumlanır. Çok fazla işinize yoğunlaştığınıza, kendinize vakit ayırmanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada zatürre ile ilgili ilaçları görmek ise, borcunuzu ertelemeye, başka bir kişinin borcunuzun sorumluluğunu üstleneceğine veya ödeyemediğiniz bir borca ​​çözüm üreteceğinize yorumlanır.

Rüyada zatürre görmek, hayatınızda değişikliğe gideceğinize, olumlu kararlar almak için acele etmemenize, sakin kafayla her işin üstesinden geleceğinize delalet eder.

Rüyada zatürre olduğunu görmek, size zarar veren yada psikolojik açıdan sizi yıpratan insanlara karşı mesafeli olmanız gerektiğine alamettir. Hayatınızda değişikliğin tam sırasının bu dönem olduğunu anlatmaktadır. Sizi üzen yıpratan ne varsa sakin kafayla düşünüp hayatınızdan çıkarmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir