RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yüzmek Görmek

Son Güncelleme: 15.09.2020 06:20

Rüyada Yüzmek Görmek Ne Anlama Gelir

Yorumlarken belkide en fazla konu bunun üzerinde durulmuştur çünkü çok çeşitli şekillerde yüzmeler vardır. Yüzülen yerin bile rüyanın aksi yönde yorumlanmasına sebep olacağı bu rüya çeşidinde yüzdükten sonra ne yaptığı ile ilgili de rüyanın tabiri değişmektedir.

Bizde bu amaçla yorumlamasını yaparken her şekilde sizlere açıklamalı bilgiler vereceğiz ve bir kişinin rüyasında yüzmek ne demek anlamı nedir açıklamaya çalışacağız. Bu konuda daha farklı bir rüya gördüyseniz bize mutlaka yazın.

Rüyada Yüzmek Görmek

Denizde yüzmek, ehli için ilimde arzu ettiği sonuca ulaşmaya, manen ilerlemek isteyen biri ise bunu başarmaya, memuriye, yüzmek bazen hapse girmeye, yüzerek kıyıya çıkmak bir arzusundan vazgeçmeye yahut sıkıntıdan kurtulmaya, nehir yahut denizde yüzmek din ve itikat güzelliğine yahut tevekkülle tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya delalet eder.

Rüyasında yüzdüğünü gören kişi çok başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacaktır. Kirli suda yüzdüğünü gören kimse kötü yollardan para kazanacak anlamındadır. Dipten yüzmek işleri herkesten gizleyerek yürüttüğünüzü işaret eder.

Masmavi, berrak bir denizde yüzmek huzur, başarı, rahat olarak yorumlanır.

Rüyada denizde, gölde, nehirde yahut havuzda yüzdüğünüzü görmek, bir çok günah işlediğinizden dolayı ruhunuzun azap çektiğine ve bu günahlardan arınmak için mutlaka ibadetlerinizi sıklaştırarak Cenab-i Hakk’tan(c.c) af ve mağfiret etmesini talep etmenizin gerektiğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada denizde yüzdüğünü gören kimse alimse ilimde arzu ettiği şeye ve isteğine kavuşur. Denizde yüzüp sonra sahile çıksa, eğer ilim talep ediyorsa onu terk eder. Rüyada deniz ve nehirde yüzmek rüya sahibinin dininin güzelliğine ve itikadının sağlamlığına işarettir.

Karada yüzdüğünü gören kimse hapsolunur. Yüzmede hissettiği çetinlik ve kolaylık nispetince ve sahile yakınlığı miktarınca hapiste durur. Denizin derin yerine girdiğini ve orada güzel ve hoş bir şekilde yüzdüğünü görse, büyük bir is veya büyük bir memuriyete girer.

Suda yüzdüğü halde korktuğunu gören kimse korku hapislik veya bir hastalığa düşer. Kendisini kurtaramayacak zannettiğini görse, üzüntü ve keder içinde ölür. Yüzmesinde cesaret gösterse mezkur isten selamette olur. Rüyada kurumuş görülen her deniz ve göl ona nispet olunan kimsenin devletinin gitmesine işarettir. Suyunun yine oraya dönmüş görülmesi, ona nispet edilen kimsenin devletinin yeniden dönmesine işarettir.

Bir kimse suda yüzdüğünü görse, bir düşmanlıkta bulunur ve düşmanına galip gelir. Yüzmek için denize girdiğim hatta deniz içinde görünmediğini görse, o kimsenin helak olmasına işarettir. Kendisini suyun örttüğünü ve orada öldüğünü yahut suda boğulduğunu gören kimse şehit olarak ölür. Bazı tabirciler de hata ve kusuru çok olduğu halde vefat eder dediler.

Rüyada yüzme bilmediği halde yüzdüğünü görmek

Çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, takdir toplayacak işler yapacağına, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine yorulur.

Rüyada hızlı yüzdüğünü görmek, rüyada hızlı yüzmek

sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, gelirinin de artmayacağına, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına inanılır.

Rüyada havuzda yüzmek ne demek?

Rüya sahibinin rüyasında havuzda yüzüldüğünü görmesi hayal kırıklığı yaşamaya, emeklerin karşılığında nankörlük, hayırsızlık ve vefasızlık görmeye yorulmaktadır. İncinmeye, üzülmeye, moral bozukluğu yaşamaya, üzgün ve mutsuz olmaya delalet etmektedir.

Rüyada yüzmeyi öğrenmek ne demek?

Düşmanlarıyla nasıl baş edeceği konusunda kendini geliştirmeye işaret eder. Kişi, rüyada yüzme öğrenirken derinlere kadar yüzüp kaybolduğunu görürse perişan olacağının işaretçisidir.

Rüyada başkasının birinin suda yüzdüğünü görmek

Bu rüya kimi rüya tabirlerine göre o kişiden gelecek iyiliğe, güzelliğe ve hayra, bazı rüya tabirlerine göre de o kişinin kendisi için atacağı hayırlı adımlara, alacağı zaferlere, edineceği rızka ve gelire yorulur.

Sorunsuz bir hayata, mücadele ederek elde edeceğiniz başarıya ve sıkıntısız bir hayat sürmeye, planların tutması ile yüzün gülmesine delalet eder. Ünlü yorumcu sadık a göre, uğraşarak ulaştığı saygınlığa, üzülmeye, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı servete, başarısızlıktan sonra kavuştuğu servete, zahmet çekerek hak ettiği mala anlamı taşır.

Rüyada sırt üstü yüzmek

Güvendiği bir işin, bir kişinin onu memnun edeceğine, çektiği sıkıntıların sonunda feraha kavuşup zevk ve sefa peşinde koşacağına işarettir. Rüyada yüzmek yada sırt üstü yüzmek hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişi çektiği zorlukların uğradığı haksızlıkların karşısında çok sıkıldığının göstergesidir. Fakat, beklemediği bir zaman da hak ettiği mutluluğa huzura ve büyük bir paraya kavuşmasına delalet eder.

Rüyada temiz suda yüzmek neye işarettir?

Mali anlamda oldukça kazançlı günlerin geleceğine işaret olarak algılanmaktadır. Bunun yanı sıra, bazı konulara alınacak olan önlemleri de göstermektedir. Herhangi bir aksiliğin, sıkıntının yaşanmayacağı güzel günlerin kapıda olduğunu, eve gelen müjdeli haberlerle kişinin tüm havasının bir anda değişeceğini bildirir. Her anlamda feraha kavuşmak demektir ki, özellikle hasta kimseler için şifa habercisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.