RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yutmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 14.09.2020 22:40

Rüyada Yutmak Görmek

Bu rüya diğerlerinden farklıdır çünkü rüyada gördüğümüz yutmak fiili ne ile alakalı ise tabiri yorumu o şekilde yapılır. Kısaca söylemek gerekirse yutulan şeye göre yorumlanır.

Rüyada bir şey yuttuğunu görmek ne demek açıklamalı bir şekilde farklı değişik olarak burada açıklanmaya çalışılacaktır. Rüyada yutulan iğne, yılan, hap, diş, altın, balık ve kıl gibi şeylere neye işarettir açıklamaya çalışacağız.

Yuttuğunuz şeye göre açıklama yapacağımız için alt başlıklarda en çok merak edilen rüyalardan derlemeler yaptık arkadaşlar.

Rüyada İğne Yutmak

Adınız bir skandala veya olya karışarak manen bitkin bir duruma düşeceğinize tabir edilir. Bazen de rüyada iğne yutmak, sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiğine bazen de dert ve şanssızlıklara uğrayacağınıza tabir edilir. Rüyada iğne yutmak ve çıkarmak ise hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Yılan Yutmak

Rüyasında yılan yuttuğunu gören kimse sözünün eri olacağına mal ve mülk sahibi olacağına işarettir. Geliri yüksek işler yapılacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi evli ise, evlat sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada yılan yuttuğunu görmek, tanıdığı veya bir yakını ile geliri yüksek işler yaparak mevki sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Hap Yutmak

Hayra ve sıkıntılardan, sorunlardan kurtulmaya rivayet edilmiştir. Kişinin hastalıklarına şifa bulmasına, sıkıntılarından kurtulmasına, borç ödemeye ve her türlü üzüntüden kurtulmaya işarettir. Rüyada hastalanan ve bu nedenle de hap içtiğini gören kişi bir hayra ulaşır. Hapın tesir edip iyileştiğini görmeniz, manevi rahatsızlıklarınızdan kurtulacağınızın eğer varsa ailevi problemleri atlatacağınızın göstergesidir.

Rüyada Diş Yutmak

Rüya sahibinin kendi eliyle kendisine büyük zarar vermesi anlamındadır. Bu rüyayı gören kişilerin karar verirken aceleci davranmamaları ve bilgisine güvendikleri yakınlarına danışmaları önem arz etmektedir. Zira alınacak yanlış bir karar telafisi mümkün olmayan sıkıntılara yol açabilecektir.

Rüyada Altın Yutmak

Maddi imkanlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine, günlerini hastanede geçireceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, maddi olarak zarar edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine inanılır.

Rüyada Balık Yutmak

Elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, ticaretinin ilerleyeceğine işaret etmektedir. Diğer bir anlamı ise kısa zamanda mal sahibi olacağına, miras veya mülk israfına delalet eder.

Rüyada Kıl Yutmak Görmek

Rüya sahibinin haram yoldan para kazanacağına, sorumlu olduğu kişilere de haram lokma yedireceğine yorulur. Rüya sahibi yaptığı işlerle kendine hayrı olmayacak işler gerçekleştirmektedir. Bir nevi batağa saplanan rüya sahibinin yardım isteyeceği, yardım göreceği hiç kimse etrafında yoktur. Bu nedenle rüya sahibi bu bataktan kendi çabaları ile çıkmak zorundadır. Rüyada kıl yutmak aile babanızın eve helal değil haram lokma getirdiğine de yorulur.

Rüyada Sarımsak Yutmak Görmek

Mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünya evine girileceğine, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine rivayet eder.

Rüyada Yutkunmak Görmek

Rüyada yutkunmak, söylenmek istenen fakat çeldirildiği için söylenemeyen bazı sözlere işarettir. Böyle bir durum ise karşısındakinin merakını çeker. Bu yüzden rüyada yutkunan bir kimseyi görmek onun tereddüt içinde olduğunu ve aslında söyleyeceği şeyin de pek yararlı bir şey olmadığı için kardan daha çok zarara mucip olacağını gösterir. Rüyada kişinin yutkunması farkına varmadan yalan söyleyeceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir