RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yunus(a.s.) Peygamberi Görmek Ne Anlama Gelir

Son Güncelleme: 11.09.2020 13:47

Rüyada Yunus(a.s.) Peygamberi GörmekRüyada Yunus(a.s.) Peygamberi Görmek Ne Anlama Gelir

Bu şekilde görülen rüyanın tabiri de onun hayatı gibi yorumlara sebep olur. Önce sıkıntılar ardından ise çok güzel şeyler olacağı anlamı taşır. İşte bir kimse rüyasında Hz. Yunus(a.s)’u görürse bu ne demektir nedir açıklayalım.

Bir işte acele etmeye, bununu sonucu üzüntü ve sıkıntıya düşmeye, nihayet bundan kurtulup iyi bir hayat yaşamaya, Onu görmek çabuk gücenip tez razı olmaya delalet eder.

Rüyada Hz. Yunus’u gören şahıs bir işte acelelik eder ve bundan dolayı hapse, üzüntü ve kedere düşer. Sonra onlardan kurtarır. Eceli gelinceye kadar da iyi bir hayat sürer. Yunus(a.s)’i gören çabucak kızar ve çabucak razi olur.

Rüyada Yunus Peygamberin kabrini görmek
Hesapsızca atılan yanlış adımların sebep olduğu parasal yöndeki sıkışıklık halinin nihayet sona erip, devlet desteğiyle parasızlıkla geçen yıllar geride bırakılarak, mali anlamda zengin ve herkesin tanıdığı bir kişi haline dönüşmeye çıkabilecek bir rüyadır.

Rüyada Yunus Peygamberin duasını okumak
Zarar edilen işler yüzünden ortaya çıkan maddi yöndeki kısıtlı şartların nihayet son bulup, eski yatırımların değer kazanması sebebiyle maddi durumun yüksek bir dereceye ulaşarak, maddi anlamda çok büyük bir rahatlamanın söz konusu olacağına tabirlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.