RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yumuşak Şey Görmek

Son Güncelleme: 10.09.2020 00:19

Burada anlatılmak istenen aslında dokunduğunda yada hissettiğinde sana yumuşak gelen şeyler rüyada görülürse anlamı nedir ne demek gibi sorularımıza cevaplar bulacağız. Bunlar çeşitli şeyler olabilir ki mesela elbise, yiyecek yada içecekler, zemininin yumuşak olması gibi değişik konuları içerebilir.

Bizler burada tek tek değilde genel anlamları ile ne anlama gelir neye işaret eder yazmaya çalışacağız arkadaşlar.

Rüyada Yumuşak Şey Görmek Ne Anlama Gelir?

Elbise ve gıda maddelerinin yumuşaklığı hayır ve berekete, iyi ve hoş geçime, yumuşak zeminli yer dünya ve ahiret mutluluğuna, sert zeminli yer olumsuz ortamlara, yumuşak yer zeka ve hafıza gücüne, elbise ve gıda maddelerinin yumuşaklığı hayır ve berekete delalet eder.

Rüyada Yumuşak Huylu Olmak

Bu rüya kendi ile alakalı da olabilir bir başkasının yumuşak huylu olması ile alakalı da olabilir ki farklı anlamlar taşıyabilir bu yüzden. Ters anlam çıkarılabilecek bir rüya tabiri yapılmış sanki ama yine de yorumu böyle yapmışlarsa diyecek söz yok.

Kadri yüce kimselerin rüyada insanların ezilenlerine yumuşak davranması, kadir ve şanlarının noksanlığına ve makamlarının elden gitmesine, fakirliğe, dilenciliğe ve zillete düşmeye işarettir.

Rüyada Yumuşak Davranmak

Rüyada layik olan kimseye yumusak davranmak, yumusak davranisi nispetince, kadrinin yüce olmasina, yumusak davranilmaya layik olmayan kimseye yumusak davranmak, o kimsenin günahkar olmasina ve kendisine gelecek siddetli hastaliga isarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir