RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yama Görmek

Son Güncelleme: 15.09.2020 07:20

Bir insan rüyasında yama görürse tabiri ve yorumu nasıl olur? Rüyada görülen yama neye işaret etmektedir? Adından da anlaşılacağı gibi herhangi bir olay karşısında durumu kurtarmak için yapılan hamlelerin boşa çıkmayacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yama Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yama gören kimse, bir sorunun üstesinden gelecektir demektir. Güçlüğün kalkması ve sorunun halledilmesi olarak yorumlanır. Rüyada yamacı görmek ise, fakirseniz fakirliğin devam edeceğine, gönül almaya ve yağcılık yapmaya işarettir.

Üstleri başları yamalı insanlar görmek, maddi sıkıntı habercisidir. Bir kadın bir şeye yama yaptığını görürse, ailesinde huzurlu ve mutlu fakat, yoksul bir ortam oluşacak demektir.

Rüyada birinin yama yaptığını görmek

Herkesin ilgisini çekecek şekilde, bütün işlerinin yoluna gireceğine, mutlu huzurlu ve eli bol bir şekilde yaşayacağına delalet eder. Sıkıntı ve zorlukların biteceğine, istediği her şeye ulaşabileceğine işarettir.

Rüyada yamalı pantolon görmek

Rüya sahibinin yüzünün gülmesine, dertlerinin ve sıkıntılarının bitmesine, dileklerine ve arzularına kavuşacağına, bolluk içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yamalı elbise görmek

İşçi iseniz hastalığa, değilseniz nimet ve bolluğa işaret etmektedir.

Rüyada çorap yamamak ne demek?

Sabrederseniz sıkıntılı günlerinizin geride kalacağına, yüzünün güleceğine, cesur ve başarılı olmaya yorumlanır.

Rüyada yama yapmak görmek

İşlerinizin doğruluğu sayesinde hayırlı ve güzel bir geleceğin sizleri beklediğine, yüksek mevkiye geleceğinize, sıkıntıları ve zorlukları aşacağınıza işaret eder.

Rüyada yama dikmek

Düşmanlığa ve töhmete uğramaya, musibete düşmeye, kendi elbisesine yama yaptığını görmek akrabayla bozuşmaya ve hayırsız bir yabancıyla dost olmaya, birinin elbisesine yama yaptığını görmek iftira atmaya ve ardından özür dilemeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.