RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yakalamak Görmek

Son Güncelleme: 07.09.2020 18:31

Yakalamak eylemi, kaçan birisini yada durmakta olan birisi içinde kullanılabilir. Bazen hayvanlar alemindeki bir hayvanı yakalamak da işaret edilebilir. Rüyasında bir kişi bir şeyi yakaladığını görürse bunun anlamı ve yorumu neye işaretti açıklaması nedir?
Rüyada Yakalamak Görmek

Rüyada Yakalamak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında bir şeyler yakalayan insan, kısmet alır. Yakaladığı şeye göre değişen bu rüyada genel olarak, hayırlı gelişmeler olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, sıkıntılı günlerin geçeceğine işarettir.

Rüyada suçlu yakalamak görmek ne demek?

Sağlık yönünden sıkıntılarından kurtulacağına, sevdikleriyle mutlu bir hayat yaşayacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına işarettir.

Rüyada kaçan birini yakalamak

Şimdiye kadar gözardı ettiğiniz içinize attığınız bazı konularla yüzleşeceğinize ve sorunların üstesinden geleceğinize işaret edilmektedir.

Rüyada birini kovalamak ve yakalamak

Alacağı varsa ve uzun zamandır alamıyorsa, yakında bu alacağının ödeneceğine, istediği devamlı hayal ettiği bir şeyinde gerçekleşeceğine işaret edilmektedir.

Rüyada hırsızı yakalamak

Önünüze çıkan engellere ve güçlüklere pes etmeyeceğinize, istediğiniz hedefinize doğru ilerleyeceğinize ve sonunda güzel işlerin olacağına işaret edilmektedir.

Rüyada keklik yakalamak

Makamınızın yükseleceğine, işlerinizin yoluna gireceğine, maddi sıkıntılardan kurtulacağınıza, mal ve mülke sahip olacağınız şeklinde yorumlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.