RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Üşümek Görmek

Son Güncelleme: 08.09.2020 11:20

Rüyada Üşümek Görmek Ne Anlama Gelir

Bu yazıyı yazdığım anda havaların bir ısınmasından bir soğumasından hasta olmuş bir halde idim. Burada sizlere üşümenin çeşitli halleri ile ilgili görülen rüyalardan bahsedeceğiz ve yorumu tabiri nasıldır anlamaya çalışacağız. Rüyada üşümek görmek ne demek her hali ile burada anlatılacaktır. Ayrıca rüyada üşümek görmek neye işarettir ne gibi anlamlar çıkarılmalıdır yine öğrenmiş olacaksınız.

Rüyada Üşümek Görmek Nedir

Yaz mevsiminde üşümek hastalığa, kışın ve soğuk havalarda üşümek zayıflık ve güçsüzlüğün geçmesiyle ulaşılacak maddi ve manevi huzura delalet eder. ( Ayrıca üşümenin tersi olan soğuk, donmak kelimelerine de bakınız.)

Rüyada genç bir erkeğin üşümesi; hayatta başarısına engel olan sebepleri başkalarında değil, bizzat kendisinde olduğuna, tecrübeli bir yaşta ise; eskiden yaptığı bir hatanın meydana çıkmasına, zeka ve ince düşüncesiyle bunu hal yoluna koyacağına, evli kadınlar için; hafif bir kaza atlatacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin üşümesi; başarısızlığının nedenlerini dışarıda değil kendisinde araması gerektiğini bildirir. Orta yaşlı birisi için bu rüya eskiden yaptığı bir hatanın ortaya çıkacağını ancak bu olayın üstesinden geleceğini işaret eder. Evli kadınlar için; önemsiz bir kaza yapacağına yorumlanır. Genç birisi için ise yakında aşk yaşamak anlamındadır.

Soğuk havada görülürse kişinin güvende olduğuna işaret eder. Ama sıcak havada görülürse kişinin bir olay karşısında çaresiz kalacağına işaret eder.

Rüyada üşüdüğünüzü görmek, yapmak istediklerinize engel olacakların bulunduğuna, sizi kıskanan arkadaşlarından sakınmanız gerektiğine işarettir. Bu rüya sahibi eğer yaşlı bir kimse ise, yakında ağır bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Rüyada üşüdüğünü görmek, bir yakinini veya dostunu kaybedeceğine ve bu yüzden de çok aci ve üzüntülü günler geçireceğine yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada üşümek, mihnet, meşakkat ve zorluk ile tabir edilir.

Yakında aşk hayatınız düzene girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.