RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Terazi Görmek

Son Güncelleme: 15.09.2020 15:41

Rüyada terazi görmek neye işarettir? İnsanın da dahil olduğu bir cismin ağırlığını ölçmeye yarayan alet olan terazi rüyada görülürse ne demek? Yorumcular için bu rüyanın anlamı nedir bu yazımızda.

Kurallarınıza sıkı sıkıya bağlı olduğunuza, her ne konuda olursa olsun adaletli olmaya özen gösterdiğinize, borcuna sadık olmaya ve kime ne söz verdiyseniz yapacağınıza alamet eder. Terazi her ne kadar ağırlıkları belirlese de adalet gibi kavramları da içerisine aldığı için böyle rüyalar bu şekilde değerlendirilmeli ve yorumu ona göre yapılmalıdır.

Şimdi daha başka anlamlarına daha yakından bakarak geniş bir şekilde rüyada terazi görmek konusunu değerlendirmeye çalışalım. Sadece kendisi değil diğer taşıdığı kavramlara göre de yorumlamak gerekmektedir.

Rüyada Terazi Görmek Ne Anlama Gelir?

Önemli bir karar vermeden önce, konunun tüm detaylarına bakmalı ona göre stratejiler belirlemeniz gerektiğine alamet eder. Bu rüya sizin her konuda adaletli davrandığınıza ve olayları muhakeme gücünüzün yüksek olduğuna dair bir işarettir. Çok yakın bir zamanda önünüze çıkacak olan fırsatların, önünü arkasını düşünüp ona göre bir yol izleyeceğinize dair bir yol göstericidir.

Rüyada terazi görmek, kişinin ister kendi yaşamıyla isterse de etrafındakilerin hayatıyla alakalı bir konuda çok önemli karar vermesi gerektiğini belirtir. Bu rüya borcunu ödeyeceği konusunda kendisine güvenilen, dürüst, etrafında sevilen bir insan olacağınız veya olduğunuza dair alamettir.

Bazı yorumculara göre ise rüyada terazi görmek, hakemliğine güvenilen birisine, kulluk görevlerini yerine getiren birine, mühendise, bekarlar için evliliğe ve fakirler içinde zengin olmaya delalettir.

Rüyada Terazi Aldığını Görmek

Kişinin rüyasında terazi satın aldığını görmesi, eski kötü alışkanlıklarını bırakıp dini bütün birisi olacağına, iyiyi ve kötüyü bilmesine işarettir. Rüyada terazi almak, işlerinizin yolunda gitmesine, zenginliğe, her konuda ince eleyip sık dokumaya alamettir.

Rüyada Altın Terazisi Görmek

Rüya tabircileri bu rüyayı pek iyi şekilde yorumlamamışlardır. Bir hakim karşısına çıkmaya ve onun önünde kendini ispatlamaya çalışmak için konuşmalar yapmayı alamet eder demişlerdir.

Akrabalarınızdan yada yakınlarınızdan mali durumu kötü olanlara yardım etmeniz gerektiğine dair yol gösterici bir rüyadır. Bazılarına göre ise, konuşma zorlu çeken yada hiç konuşamayan, yada topallayan veyahut hiç yürüyemeyen bir çocuk olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Kırık Terazi Görmek

Rüyada görülen kırık terazi veya terazinin kırıldığını görmek olumsuz anlamlara sahiptir. Yakın bir gelecekte yanlış bir karar alacağınızın işaretidir. Hata yapmaktan kaçınmaya ve alacağınız kararlara çok dikkat etmeye çalışmalısınız. Kırdığınız birileri varsa hemen onlarla barışmalı ve gönüllerini almalısınız.

Birileri yanınıza gelip sizden bir konuda fikir isteyebilirler. Çok dikkat etmeli fikrinizi söylerken en doğru şekilde onlara yol göstermelisiniz. Tamamen dürüst olmaya çalışmalı aksi halde başınıza büyük belaların açılacağının işaretlerini vermektedir. Bir başka yoruma göre ise, hayallerin ve umutların gerçekleşmeyeceğinin anlamı çıkarılmıştır.

Rüyada Hileli Terazi Görmek

Rüyada yanlış tartan bir terazi görmek, size karşı yanlış hükümler verecek olan ve sizi sevmeyen etrafınızdaki kişilere dikkat etmeniz gerektiğini belirtir. Eğer bu haksızlığı siz yapıyorsanız hemen doğru yolu bulmalı, o kişiden veya kişilerden özür dilemelisiniz. Ayrıca tövbe etmeniz gerektiğine dair yorumlar da yapılmaktadır.

Rüyada Teraziye Çıkmak

Hayırlı bir rüyadır ve sizin ne kadar adaletli davranan birisi olduğunuza dair alamettir. Rüyada teraziye çıktığını görmek, bir konuda atacağınız yada alacağınız kararın olumlu olduğuna, her zaman bu şekilde davranmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Terazide Bir Şey Tartmak

Rüyada bir şey tarttığını görmek, yeni bir hayatın başlangıcı olarak kabul edilir. Bundan sonra hayatınızda hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağına, vereceğiniz bir kararla tamamen değişeceğine alamet eder. Hayatın sizin olduğunu iyi bilmeli, ne yönde ilerleyeceğinizi ona göre belirlemelisiniz.

Rüyada Su Terazisi Görmek

Rahmete, fakirlikten zenginliğe, kıtlıktan bolluğa doğru bir yolu ifade eder. Müjdeli habere, hayatınızdaki sevinçli gelişmelere ve çoğu şeyi almaya yetecek gücünüz olmasına delalet eder.

Habersi.com / Rüya Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir