RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Ocak Görmek

Son Güncelleme: 23.09.2020 01:27

Rüyada Ocak Görmek Ne Anlama Gelir?

Birisi rüyasında ocak görürse tabirciler bunu şu şekilde yorumlamışlardır. Ocak görmek, bekar olanlar için evlilik yapmaya, evli olanlar için çocuğa, çok mal kazanmaya rızk gibi genel alametleri içerir. Daha geniş anlamıyla açıklamaya çalışalım.

Köyde yaşayanlar için binek hayvanı alacağına yada işine yarayacak bir makine alacağına, şehir hayatında yaşayanlar için otomobil almaya, bekar için evlenmeye, evli olan için ise çocuk sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Ocak Görmek

Ocağın yanıyor olması mal kazanmaya maddi anlamda elinin bollaşmasına, rızkının bol olacağına işarettir. Rüyada yanan ocak görmek, aile hayatında güzel günler göreceğine sıkıntısız bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada boş ocak görmek, planladığınız hep olmasını istediğiniz bir işinizin sonunda olacağına, emek vererek çok çalıştığınız bir işin sonunda istediğinize ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada sönmüş ocak görmek, işlerin bozulmasına, sıkıntılı zamanlar geçireceğinize, aile hayatınızla sorunlarla karşılaşacağınıza delalet eder. Rüyada boş bir ocak görmek, başarılı iş ve bol paradır. Ama ocak sönmüş ise sıkıntıdır.

Rüyada ocak ızgarası görmek, geçim bolluğuna işarettir. Izgarada bir sey kizarttiginizi görmeniz, geçiminizin bol ve bereketli olacagina delalet eder.

Rüyada Ocak Almak

Rüyada ocak aldığını görmek, sıkıntı çektiği bir hayatının yada düzensiz hayatının yoluna girmesi için aldığı kararların doğru olacağına alamet eder. Yeni bir işe atılmaya başarılı olup olmaması ise ocağın yanıyor olup olmamasına bağlıdır.

Rüyada Ocak Yakmak

Rüyada bir ocağı yaktığını görmek, rüyayı gören kişiyi istemeyen kişilerin olduğuna, onların devamlı rüya sahibinin arkasından işler çevirdiğine ama bu kişilerle yapacağı mücadeleden üstün çıkacağına işaret eder. Aile hayatında geçimsizlik varsa bunların çözüleceğine, mutlu bir aile olmaya alamet eder.

Rüyada Ocakçı Yakmak

Rüyada bir vapur ocakçisi görmek, çalistigi yerdeki patronlarinin kendisi ile yakindan ilgilendiklerine isarettir. Ocakçinin ocaga kömür veya odun attigini görmek, patronlarinca isinin begenildigine ve ücretine zam yapilacagina delalet eder. Bu rüyayi gören kadin ise, kocasinin kendisini sevip takdir ettigine, yorumlanir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir