RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Kadir Gecesi Görmek

Son Güncelleme: 07.10.2020 23:14

Rüyada Kadir Gecesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Dinimizce en önemli gecelerden birisi olarak kabul edilen Kadir gecesi rüyada görülürse sizin için çok hayırlı sonuçları olacak bir takım gelişmeler olacağının işaretidir.

Rüyada Kadir gecesi görmek, işlerinizin yolunda gideceğine, yaptığınız hangi iş olursa olsun başarılı olacağınıza, doğruluktan ayrılmayan birisi olmaya, çok kötü sıkıntılı zamanları bile kolaylıkla aşacağınıza yorumlanır.

Bir dileğiniz isteğiniz varsa gerçekleşeceğine, kurduğunuz hayallerinizin gerçek olmasına, kişinin hanesinde bolluğun bereketin hüküm sürmesine delalettir.

Rüyada Kadir gecesi namazı kılmak, yapılan hatalardan dolayı pişmanlık duymaya, kişinin halisane şekilde istediği şeylerin gerçek olmasına, üzerinde hakkı olanlardan helallik almaya alamettir.

Rüyada Kadir gecesi olduğunu duymak yada görmek, uzaklardan sevineceğiniz bir haber alacağınıza, bu haberle mutluluğunuzu herkesle paylaşacağınıza, ailenizle huzur içerisinde mutlu mesut yaşayacağınıza tabir edilir.

Rüyada Kadir Suresi Görmek

Rüyada Kadir suresini okuduğunu veya dinlediğini gören, sevap ve makam derecesini görmedikçe dünyadan göçmez. Ömrü uzun olur. İstediği şeyi elde eder, yaptıkları işin karşılığını fazlasıyla görür. Dünyada ve ahirette kadir ve kıymeti fazladır.

Bir kimsenin rüyada Kadr süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu veya kendi üzerine okunduğunu görmesi, hayırlı ise, halin güzelliğine, çok sevaba, uzun ömre, sadik söze ve şanın yüceliğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir