RÜYA TABİRLERİ

Rüyada İntihar Görmek

Son Güncelleme: 03.10.2020 13:52

Rüyada İntihar Görmek Ne Anlama Gelir?

İntihar rüyaları çoğu zaman iyiye işaret değildir, çünkü intihar zihinsel çatışmaları temsil edebilir. Rüyanda bir intihara tanık olursan, bu sevilen birinin ölümüne işaret edebilir. Başka bir kişinin intiharı, ileride keder ve başarısızlığa işaret eder. Aynı zamanda kendi ihmalinizden dolayı acı çekebileceğiniz anlamına da gelebilir, bu da sizi küçük düşürme ve endişelere yol açabilir. Bir rüyada intihar etmek, karşınıza çıkan büyük bir tehlikenin üstesinden gelebileceğiniz anlamına gelirken, başka bir kişinin intihara kalkıştığını görmek size pişmanlık ve suçluluk duygusu getirebilir.

Bir rüyada intihar etmek, bir başarısızlığın olabileceğini gösterir. Başkaları intihar ederse, bu tanımadığınız kişilerin üzerinizde güçlü bir etkiye sahip olacağını öngörür. Rüyanda intihar eden bir sevgili, onda hayal kırıklığına uğrayacağın ve onun sadakatsizliğinden endişe edeceğin anlamına gelir.

Rüyada aileden birinin yada annenin intihara kalkıştığını görmek, anne veya dişil yönünüzün “ölümü” anlamına gelebilir. Belki kendi çocuklarınıza daha fazla bakmalısınız veya belki egonuzu inciterek sembolik olarak “öldürülmek” yerine daha fazla anne bakımı almak istediğinizi hissediyorsunuz.

Rüyada intihar ettiğini görmek, kendi kendinize empoze ettiğiniz başarısızlığı temsil eder. Ayrıca, uyanık bir yaşam durumundan kaçma arzusunu da temsil edebilir. Hayatınızın bazı alanlarında yoğun suçluluk, pişmanlık veya umutsuzluk duyguları da yaşayabilirsiniz. Sorunlarınıza teslim olmak veya savaşmaktan vazgeçmek isteyebilirsiniz. Kendini yenilgiye uğratma, bırakma veya pes etme duyguları içerisinde bulunabilirsiniz.

Başka birinin intihar ettiğini görmek, kişiliğinizin kendi kendini mağlup eden veya başarısız olmayı seçen bir yönünü temsil eder. Sevmediğiniz şekillerde değişen bir kişi hakkındaki duygularınızı da yansıtabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.