RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Ihlamur Görmek

Son Güncelleme: 04.10.2020 02:23

Rüyada Ihlamur Görmek Ne Anlama Gelir?

Eş ve dostlarla iyi geçinmeye, insanlarla münasebetinde yumuşak davranmaya ve hoş geçime delalet eder. Rüyada ıhlamur içmek pek iyi sayılmaz. Sağlıkla ilgili olumsuzluktur. Ağaç olarak ıhlamur ise aileden gelen mal ve servettir.

Rüyada ıhlamur görmek, genellikle hayra yorumlanır. Bir yerde ıhlamur içtiğini gören, hasta ise iyileşir, yolcu bekliyorsa yolcusu gelir. Limonlu ıhlamur içtiğini gören, umulmadık bir zamanda bir yerden müjdeli bir haber alır veya eline bir para geçer. Rüyada çiçek açmış bir ıhlamur ağacı görmek, evlilik yolunda atılacak adimin iyi bir sonuç vereceğine işarettir. Rüyada ıhlamur ağacı bolluk ve berekete delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Ihlamur içtiğini gören kimse hasta ise iyileşir. Sıkıntı içinde ise sıkıntısından kurtulur.

Rüyada ıhlamur görmek; rahat hayat sürmeye ve kazançlı işlere girmeye, ıhlamur içmek; hasta dostlarınızı ziyaret ederek onları mutlu etmeye, ıhlamur ağacı görmek; kazançlı bir işe girmeye işarettir. Rüyada ıhlamur ağacı görmek evleneceğine bazen de ıhlamur ağacı bolluk ve berekete işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.