RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Fıstık Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 10.09.2020 22:28

Rüyada Fıstık Görmek

Rüyada fıstık görmek, ikramı bol, hayırsever bir kimseye, fıstık yemek kolaylıkla elde edilen rızka yahut hamile kadının doğurmasına delalet eder. Fıstık, külfetsiz meydana gelen bir maldır.

Rüyada fistik içi görmek îbn-i Sirin’e göre mal ve nimete delalet eder. Rüyasinda fistik içi aldigini veya kendisine bi-rinin verdigini ve kendisinin de alip yedigini görmek, yedigi kadar eline mal ve nimet geçecegine delalet eder. Fistik içini veya agacini veya kabuklu fistigi rüyada görmek, bütün tabircilerin yorumuna göre helal mala ve nimete delalet eder.

Yesil fistik, mesakkattir. Kurusu, kötülük ve düsmanliktir. Fistigin tuzlu ve açisi, karadan ve denizden kolaylikhia erisilecek bir riziktir.

Rüyada fıstık görmek, eğer eşiniz hamile ise yakında doğum yapacağına yada hamile birisi bu rüyayı görürse doğum zamanının çok yaklaştığına işaret eder.

Rüyada Fıstık Ağacı Görmek

Rüyada fıstık ağacı görmek, güzel yüzlü, güzel huylu, hoş ve zarif, cömert ve herkesle iyi geçinir ve şakayı sever bir kişi veya zengin ve hediye vermekten çekinmez biri ile tabir edilir.

Çam fıstığı ağacı görmek büyük, sözü geçer fakat esiyle geçinemeyen fena huylu, hırsızları koruyan biri ile yorumlanır. Rüyada fıstık ağacı görmek, cömert ve iyilik sahibi bir adama işaret eder. Fıstık yediğini gören kimse, kolaylıkla elde edilen bir mal yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir