RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Dargınlık Görmek

Son Güncelleme: 14.09.2020 13:35

Rüyada Dargınlık Görmek Ne Anlama Gelir?

Fakirliğe, malı israf etmeye, Sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder. Dargınlık rüyaları iyidir. İlişkilerin güçleneceği ve sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada dargın olduğunu görmek, bir sebebe binaen değilse aniden ölümüne işarettir. Bazen dargınlık, rezil olmasını gerektiren şeyleri yapmaya ve hastalıklara da işarettir. Bir kimse kendisinin bir kişiye dargın olduğunu görse, o kimsenin isleri o kisinin eline geçer, mali gider. Dargınlık, fakirliğe ve mali lüzumsuz yere harcamaya işarettir.

Rüyada bir kimsenin dargınlık görmesi hayra yorumlanmaz. Rüyasında ev halkı ile dargın olduğunu görmek, evi ile ve onların nafakaları ile ilgilenmediğine; bir komşusuna dargın olduğunu görmek, komşusunun kendisi hakkında şikayette bulunacağına, bunun aksini görmek de yorumun aksine delalet eder. Fakirliğe, malı israf etmeye, Sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder.

Rüyada Yüz Ekşitmek ve Dargın Durmak Görmek

Burada tabir yapılırken kız olursa insanın yüzü ekşir erkek olunca sevince boğulur gibi bir yorum yapılmış. Son yıllarda ne bizde nede dünyanın neredeyse hepsinde bu tür şeyler olmuyor çok şükür. İnsanlar evlatları kızda olsa gayet mutlu oluyorlar hatta sevinçten ağlıyorlar bile.

Rüyada yüzünü ekşitmiş ve dargın bir vaziyette durduğunu gören kimsenin, bir kız çocuğu dünyaya gelir. Fakirliğe, malı israf etmeye, Sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder.

Rüyada yüzünü ekşittiğini ve dargın olduğunu görmek, bir sebebe binaen değilse aniden ölümüne işarettir. Bazen dargınlık, rezil olmasını gerektiren şeyleri yapmaya ve hastalıklara da işarettir. Bir kimse kendisinin bir kişiye dargın olduğunu görse, o kimsenin işleri o kişinin eline geçer, malı gider. Dargınlık, fakirliğe ve malı lüzumsuz yere harcamaya işarettir.

Rüyada yüz ekşitmek ve dargın durmak; fakirliğe, malı israf etmeye, sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder. Dargınlık rüyaları iyidir. İlişkilerin güçleneceği ve sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada bir kimsenin dargınlık görmesi hayra yorumlanmaz. Rüyasında ev halkı ile dargın olduğunu görmek, evi ile ve onların nafakaları ile ilgilenmediğine; bir komşusuna dargın olduğunu görmek, komşusunun kendisi hakkında şikayette bulunacağına, bunun aksini görmek de yorumun aksine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir