RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Çiftçi Görmek

Son Güncelleme: 15.09.2020 00:05

Rüyada Çiftçi  Görmek Ne Anlama Gelir?

Alın teriyle kazandığını yiyen sabırlı, varlıklı bir insana delalet eder. Bol para kazanacağınıza, rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada bir tarlada çalışan bir veya bir kaç rençper görmek, o yıl o yerde bereket olacağına, halkın bolluk içinde yaşayacaklarına delalet eder.

Çiftçi olup ekin ektiğini gören, ticareti için çalışır. Ziraatçı görmek, helalinden kazançla yorumlanır. Tarlayı sürüp tohum ektigini gören, hayir ve iyilik yapar. Bütün sartlari tamam olmak üzere tarla sürmek ve ekmek nimet, ikbal ve devlet ile tabir olunur. Tarla sürdügünü gören evlenir. Carefer-i Sadik (ra)’a göre: rüyada çiftçi görmek bes sekilde tabir olunur: Helal rizk istemek, hayir ve menfaat istemek, has-talik, büyüklük, helal kazanç. Bir baska rivayete görede: Rüyada çiftçi görmek, temiz kalbli bir insanla dostluk kurmaya isarettir. Çiftçi olup ekin ektigini gören kimse, kurtulus ve ticareti için çalisir. Çiftçi görmek, dine, halin salahina, helaldan kazanç elde edecegine de isarettir. Caferi Sadik demistir ki, çiftçi rüyasi bes sekilde tabir edilir. Helaal rizik istemek, hayir ve menfaat husulü, hastalik, yüksek makam ve mevki, helal kazanç elde etmek. Essalimi demistir ki, rüyada tarla sürdügünü gören bekar ise evlenir. Rüyada güzel kokulu ot satani görmek, musibet ve belalara razi, kaza ve kadere sabir eden kimseye isaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir