RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 13.09.2020 13:08

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek, manası çok güzel olan rüyaların başında gelmektedir ve kısa bir zaman içerisinde hem sizi hemde etrafınızdakileri mutlu edecek haber alacağınızı söylemektedir. Rüyayı gören şahsın ömrünün sonuna kadar mutlu bir hayat yaşayacağına, yaşamdaki huzurun hep yanında olacağına işarettir.

Çeşitli rüya yorumcularının bu konuda hem fikir oldukları şeylerden birisi de bu rüyayı gören kadınların hamile olacağıdır. Şansınızın ve kısmetinizin açılmasına, isteklerinizin olmasına ve hayatınızın aşkını bulmanıza işarettir. Rüyada çiçek görülmesi, maddeler halinde belirtilirse şu sonuçlar karşımıza çıkar.

1. Kısmet
2. Mutluluk
3. Huzur
4. Aşk
5. Haber
6. Hamilelik
7. Evlilik
8. Servet

Burada çiçeğin rüya tabirini yaptıktan sonra şimdi çiçekle alakalı diğer rüyaların da yorumlarına bakmamız gerekmektedir.

Rüyada Çiçekçi Görmek

Rüyada çiçekçi görmek, kaza ve kadere razı olan olgun bir Müslümana delalet eder. Ayrıca rüyayı gören şahsın yuva kurup çok çocuğu olacağı anlamına gelir. İşlerinin yolunda gideceğine, yeni yatırımlar yapıp kısa zamanda karlı çıkacağına, önüne engeller çıksa da kolaylıkla aşacağına yorumlanır. Bir başka yoruma göre ise çiçekçi, mutlu ve güzel gidecek olan bir ilişkinin alametidir.

Rüyada çiçek görmek, hayır olarak yorumlanır. Bekarların evleneceğine, evli olanların ise ailelerine yeni fertlerine katılacağına, kişinin hayatına düzene girmesine işarettir.

Rüyada Çiçek Diktiğini Görmek

Rüyada çiçek diktiğini görmek, aile içinde sağlanacak olan huzurun simgesidir. Evli olmayan kişilerin bu rüyayı görmesiyle karşılarına birinin çıkacağına ve bu kişiyle çok mutlu olacağına yorumlanır. Rüyada çiçek dikmek, evliler için ise ailenizdeki neşenin kahkahanın ve çocuk sahibi olmanın alametidir.

Bir başka yoruma göre rüyada dikilen çiçekler, zekanızın inceliğini ve bu aklınızı kullanmanız sayesinde karşınıza çıkan sorunlardan kurtulmayı delalet eder. Etrafınızda ve yakınınızda gurur duyduğunuz birilerinin varlığına da işarettir.

Rüyada Beyaz Çiçek Görmek

Rüyada beyaz çiçek görmek, karşınıza çıkacak olumsuzlukların ve sorunların kısa sürede kalkacağına, onlardan kurtulmaya delalettir. Ayrıca bu rüya gelecek için önemli ipuçları vermektedir. Rüyayı gören şahsın ileride çok önemli görevlerde bulunacağına ve iyi yerlere geleceğine yorumlanır. Bazılarına göre de yeni bir iş kuracağınızın işareti olabilir bu rüya. Bu iş yerinde büyük karlar sayesinde çok çalışanınız olacağına yorumlanır.

Rüyada Çiçek Almak

Rüyada çiçek almak, sizin yapacağınız bir şey hakkında etrafınızda oluşacak olan hayranlığın ve ödüllerin işaretidir. Hayatınıza girecek birilerine yada çok sevdiğiniz birisine onun çok seveceği hoşlanacağı bir şey alacağınızı, onun mutluluktan uçacağını gösterir. Rüyada çiçek aldığını görmek, başarıya ulaştığınızın, şehvet uyandıracak gelişmelerin, çok sevmenin sevilmenin delaleti olarak kabul edilir.

Rüyada Çiçek Tohumu Görmek

Rüyada çiçek tohumu görmek, Çok sıkıntılı bir süreçten sonra her zaman hayal kurduğu ve gerçekleşmesini istediği şeylerin olacağına dalalet eder. Kişinin belli çabası ve bir konu yada iş üzerine çalışması sonucunda elde edemediği gerçekleştiremediklerinin gerçekleşeceğinin işaretidir bu rüya.

Rüyada çiçek tohumu ektiğini görmek, çok sevineceğiniz haberler alacağınıza, ümit ettiklerinizin gerçekleşeceğine işarettir. Devamlı aklında olan gerçekleşmesi için gece gündüz çalıştığın ama bir türlü sonuca erdiremediğin işlerin artık yola gireceğine delalet eder.

Rüyada çiçek tohumu topladığını görmek, üzerinde uzun süredir çalışmalar yaptığın, bir türlü olmayan hayallerinin sonunda olacağına delalet eder. Kısaca uzun zamandır semeresini çektiğin sıkıntılarının son bulacağına işarettir. Rüyada çiçek tohumu veya soğanı ektiğini görmek, ümit ettiklerini elde edeceğine fakat bunun için zamana ihtiyacı olduğuna delalet eder. Ektiği tohumların yeşerdiğini görmek muradının yakında hasıl olacağına işarettir. Genellikle bütün çiçek tohumlarını görmek, veya yemek sevince delalet eder.

Rüyada Latin Çiçeği Görmek

Rüyada latin çiçeği görmek, Bekar kişiler açısından yakında kendilerine kısmet çıkacağı ve evlenip mutlu olacağına, eşini çok seveceğine hatta eşinin de onu çok seveceğine delalet eder. Rüyada Latin çiçeği almak yada göğsüne takmak ise, bu mutlu evliliğin meyvesi olacak bir çocuğa yada evlilik yapmadan olacak olan çocuğa işarettir. Maddi açıdan sıkıntısız günler geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Çiçek Toplamak

Rüyada çiçek toplamak, mevcut olan ilişkinizde yeni bir aşamaya geçileceğine yada birbirinize karşı sevginizin katlanarak artacağına delalet eder. Pes etmeden hedefinize varmak için uğraşlarınızın ve çabalarınızın sonuç getireceğine yorumlanır. Hayatın hep güzel yönlerini göreceğinize, dertlerden sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. Bir başka yoruma göre rüyada çiçek topladığını görmek, hayatınızda yanlış olan şeyler arasında doğruyu bulmaya, kararlarınızda size yararı olacak şeyleri seçmeye alamettir.

Rüyada Çiçek Sulamak

Rüyada çiçek suladığını gören kişinin hedefi neyse o doğrultuda ilerleyeceğine, topluma ve kendinize fayda sağlayacak bir işe yönelmeye ve başarılı olmaya yorumlanır. Sevdiği işi yapmaya, gelirinin çok yüksek olacağına, insanların ihtiyaçlarını karşılamaya ve ölmüş akrabalarını sevdiklerini sevindirmeye işarettir.

Rüyada Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyada çiçek bahçesi görmek, etrafınızda olan yada tanıdığınız kişilere karşı sevginizin boyutunu göstermesi açısından önemlidir. Sizi tanıyanlar tarafından sevilmeye, saygı duyulmaya, devamlı yeni insanlarla tanışıp iyi ilişkiler kuracağına yorumlanır.

Rüyada Çiçek Koparmak

Rüyada çiçek koparmak, şahsın başına gelecek ve bir süre onu etkileyecek kötü olayların habercisidir. Çok üzüleceği ve psikolojisinin bozulacağı bir döneme gireceğinin işaretidir. Rüyayı gören şahıs, olayların önünü arkasını düşünmeden akılsızca hareketlerden kaçınmalıdır. Yoksa kendisine büyük zararlar verecek adımlar atmış olacaktır.

Rüyada Nesrin Çiçeği Görmek

Rüyada nesrin çiçeği görmek, çocuğunun öleceğine; eğer çocuğu yoksa eşinden veya sadik bir dostundan ayrılacağına delalet eder. Rüyada mevsiminde ağacı üzerinde nesrin görmek, hayır ve menfaat geleceğine, bir rivayete göre de evlada; koparılmış nesrin görmek, hüzne delalet eder. Rüyasında birine bir demet nesrin verdiğini görmek, aralarında dedikodu olmaya işarettir.

Rüyada Nar Çiçeği Görmek

Rüyada nar çiçeği veya onun renginde bir şey görmek, bir yakınınızın veya çocuklarınızdan birinin düğün töreninde hazır bulunacağınıza, bekar iseniz genç bir kimse ile tanışıp nişanlanacağınıza ve bir tören yapacağınıza delalet eder.

Habersi.com / Rüya Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir