RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Aşçı Görmek

Son Güncelleme: 04.09.2020 09:54

Rüyada aşçı görmek ne anlama gelir? Lokantalarda yada iş yerlerinde çalışarak insanlara yemek hazırlayan, bu şekilde kazanç sağlayan kişilere denen aşçı rüyada görülürse ne demek?

Rüyada görülen aşçı geneline bakıldığı zaman iyi ve hayırlı olarak yorumlanmıştır. İnsanın çeşitli sıkıntılarının son bulmasına, iç huzurunu yakalamaya ve mutlu olmaya işarettir. Başarılı bir hayat geçirecek her geçen zaman ona yeni başarılar kazandıracak demektir.

Pişirilen şeyin mahiyetine göre bazıları iyi şekilde yorumlarken diğerleri ise farklı anlamlar çıkarmışlardır. Bir kısmı, insanın hoşuna gidecek olan durumların yaşanmasına derken, diğer bir kesim ise, kötü şeyler yapılacağına ve kendini üstün görmeye diye tabir yapmışlardır.

Rüyada aşçı görmek, kişinin sevineceği gelişmelerin olmasına, insanların yararına olan ve fayda sağlayan işlerle ilgilenmeye, bunda başarılı olmaya, bolluk ve refah içerisinde yaşamaya işarettir.

Rüyada Ünlü Şef Aşçı Görmek

Kazancında önemli bir miktarda artışa, sizin için hayırlı olacak olan ve güzel günlerin yaklaştığına işarettir. Rüyada görülen ünlü aşçı, çeşitli yerlere olan borçların ödenmesine, şansızlığının bitmesine ve her işinde başarılı olmaya delalettir.

Rüyada Aşçı Olmak

Rüyada aşçı olduğunu görmek, stres içerisinde geçirilen zamanların son bulacağına, kişinin yüzünde gülücükler açmasına, mutluluk içerisinde olmaya işarettir. Ayrıca sevinç duymaya, etrafını güldüren ve herkes tarafından sevilen neşeli birisi olmaya, dertlerden sıkıntılardan kurtulmaya alamettir.

Rüyada aşçılık yaptığını gören kimse için bu rüya, bir yolcuğa çıkılacağına, kısmetinizin açılmasına, size fayda getirmeyecek olan yalan söze delalet eder.

Rüyada Evde Aşçı Görmek

Mutluluğa ve evindeki bolluğa işaret eder. Bazende rüyada evinde aşçı gören kimse, oturduğu yerden daha güzel bir yere taşınır yada kendisine yeni bir ev alır yorumu yapılmıştır. Yeni tip rüya yorumcuları buna evlenmek olarak bakmışlar ve güzel gelişmelerin olacağını söylemişlerdir.

Rüyada Aşçı İle Konuşmak

Rüyada bir aşçı ile konuştuğunu görmek, hayatınız için çeşitli planlarınız ve hedefleriniz varsa gerçekleşmesine, karşınıza hayırlı kısmetlerin çıkacağına işarettir. Bazende iş yerinizin başka yere taşınmasına yada sizin iş değiştirmenize şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Aşçı İle Kavga Etmek

İnsanın rüyasında aşçı ile kavga ettiğini görmesi pek hayırlı değildir çünkü yaşanacak olan bazı sıkıntıların göstergesidir. İş hayatında yaşanacak olan ayrılıklara ve kişinin ailesiyle tartışacağına ev hayatında yaşanacak olan sorunlara delalet eder.

Rüyada Aşçıbaşı Görmek

Rüyada kişinin kendisini bir iş yerinde aşçıbaşı olarak görülmesi, rakiplerinin arasından sıyrılarak sivrilmeye, başarılı hamleler yaparak yükselmeye, bol para kazanmaya işarettir.

Ibn-i Şirin’e göre; güzel kokulu, temiz ve lezzetli bir şey pişirdiğini gören hayır ve nimete erer. Bunun aksini gören, şer işler ve gururlanır. Rüya sahibi hasta ise iyileşmez, hastalığı artar.

Cafer-i Sadik ‘a göre: rüyada asçı, asılsız ve faydasız sözdür. Bir başka rivayete göre de: Rüyada asçı görmek, sevince işaret eder. Lokanta aşçısını görmek, faydalı bir isle meşgul olmaya işaret eder. Gemi ve tren gibi yolcu taşıyan vasıtaların aşçısını görmek, bir yerden diğer bir yere geçmeye veya bir halden diğer bir hale intikal etmeye işaret eder.

Rüyada aşçı görmek, sevince işaret eder. Lokanta ahçısını görmek, faydalı bir işle meşgul olmaya işaret eder. Gemi ve tren gibi yolcu taşıyan vasıtaların ahçısını görmek, bir yerden diğer bir yere geçmeye veya bir halden diğer bir hale intikal etmeye işaret eder. Evlenmek isteyen kimseler için rüyada ahçıyı görmek, hayra işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir