RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Abanoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 13.09.2020 14:47

Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada abanoz görmek, erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder. Abanoz ağacından yapılma eşya ortaya çıkacak gelişmeler olarak değerlendirilir.

Rüyada abanoz ağacı veya abonozdan yapılmış eşyalar görülmesi, çok inatçı ve huysuz biri ile evlilik veya iş ortaklığı yapılacağını belirtir.

Abanozdan yapılmış bir eşya görmek, iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Kimileri de abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorarlar. Abanoz ağacını erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada abanoz ağacı görmek, uzak bir ülkeye seyahatle tabir olunur. Sevinçli, zengin bir kadın, yahut kalbi kah zengin bir erkeğe işaret eder. Abanoz agacindan yapilmis ev esyasi, kadin ve erkek için de evlenmege isarettir. Ancak evlenilecek kisi huysuz ve geçimsiz olmasi yüzünden, bu evlilik uzun bir müddet devam etmez.

Bir rivayete göre de; rüyada abanoz agaci görmek, Hindistan’a gideceginize veya o bölgeye mensup zengin fakat inatçi bir adamla dostluk kuracaginiza delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada abanoz agacini veya abanozdan yapilmis esya gören kimsenin, çok inatçi birisi ile evlenmesine ya da inatçi birisi ile is yapmasina isaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.