GÜNCEL HABERLER

Akaryakıt fiyatlarını düşürecek hamle!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak habersi.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Habersi gazete veya bir ajans değildir!

ABD Başkanı Joe Biden yönetiminin stratejik petrol rezervinden 15 milyon varil petrolün kullanıma sunulmasını planladığı bildirildi.
Beyaz Saray’dan yapılan açıklamada, Biden’ın çarşamba günü ABD enerji güvenliğinin güçlendirilmesi, üretimin teşvik edilmesi ve maliyetlerin düşürülmesine yönelik yeni eylemleri duyuracağı aktarıldı.
15 MİLYON VARİL İÇİN SATIŞ BİLDİRİMİ
Açıklamada, bu kapsamda Enerji Bakanlığının aralık ayında teslim edilmek üzere stratejik petrol rezervinden 15 milyon varil için çarşamba günü satış bildirimi yayımlayacağı belirtildi.
Söz konusu satışın mart ayında açıklanan 180 milyon varilin üzerinde petrolün piyasaya sürülmesi kararını tamamlayacağı kaydedilen açıklamada, Biden’ın gerekirse bu kış stratejik petrol rezervinden ek ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12402475/akaryakit-fiyatlarini-dusurecek-hamle

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12402475/akaryakit-fiyatlarini-dusurecek-hamle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir